Půjčky od České spořitelny

ZAŽÁDAT O PŮJČKU

O půjčce

Česká spořitelna již v naší republice funguje desítky let a za tyto roky se zařadila mezi největší banky u nás. Pro své klienty má k dispozici řadu zajímavých finančních produktů, kde najdete i několik druhů půjček pro fyzické osoby a možnost konsolidace vašich stávajících půjček. Půjčky s výhodnými podmínkami a s pevnou úrokovou sazbou po celou dobu trvání půjčky si už vyzkoušelo mnoho jedinců. Česká spořitelna jde s moderní dobou, a tak se pokusila zjednodušit i podávání žádostí o půjčku. Nyní tedy přichází s možností sjednání úvěrů online. Do pobočky České spořitelny dojdete pouze jednou, a to k podepsání smlouvy a k převzetí peněz – v případě, že si je chcete vyzvednout v hotovosti a nenecháte si je poslat na váš bankovní účet.

Jaké přednosti mají bankovní půjčky České spořitelny?

Půjčkou zaplatíte cokoliv

Půjčku od České spořitelny můžete obdržet na cokoliv. V žádosti nebudete dotazováni na účel půjčky, protože se poskytuje jako bezúčelová. Klidně si můžete nyní rozmyslet použití peněz a posléze i několikrát – je to zcela na vás, jak peníze utratíte.

Půjčka bez požadavku na ručitele

Bankovní půjčku od České spořitelny získáte bez ručitelů. Ano, není potřeba ani jeden ručitel a vám odpadne obtížné shánění vhodné osoby k ručení. Současně se půjčky poskytují i bez dalšího zajištění – podle konkrétního posouzení. Při žádání o půjčku musíte mít pravidelný příjem – od zaměstnavatele, z podnikání.

Nenáročné vyřízení půjčky z domova

Jestliže vám vadí mnohdy dost zdlouhavé postávání u přepážky v bance, vyberte si vyřízení online. Půjčku si sami „předpřipravíte“ – sami si zvolíte výši splátek a pro vás zajímavou dobu splácení. Počítejte s tím, že čím kratší doba splácení, tím méně úroků a dokonce i nižší úroková sazba. Zároveň se určené měsíční splátky nemění během celé doby splácení. Smlouvu o půjčce zajdete podepsat v dojednaném termínu na pobočku – stačí jedna návštěva.

Výhody:

 • splácení si můžete rozložit až na 7 let,
 • půjčka nevyžaduje ručitele,
 • neúčelová půjčka – peníze mají libovolné použití,
 • peníze získáte ihned po podpisu smlouvy hotově, či se uskuteční převod na váš bankovní účet,
 • umožněno je pojištění proti neschopnosti splácení,
 • na půjčku lze dát mimořádné splátky bez omezení,
 • není problém půjčku úplně zaplatit předčasně.

Co platí pro žadatele o půjčku:

O půjčku u České spořitelny má možnost zažádat každý občan České republiky, který tady má trvalý pobyt. Rovněž mohou své žádosti vyplnit cizinci s trvalým pobytem na území České republiky.

Co potřebujete k vyřízení půjčky?

 • 1Nejprve vyplníte údaje do online formuláře a ten odešlete kliknutím. Domluvíte se na osobní schůzce, která se uskuteční na pobočce – výběr termínu je na vás.
 • 2Na pobočku přinesete svůj průkaz totožnosti – občanský průkaz či cestovní pas.
 • 3Pravidelný příjem je nutné doložit potvrzením od zaměstnavatele, ale jenom v případě, že nepatříte mezi klienty České spořitelny, kteří mají účet, kam chodí výplaty.
 • 4Jste podnikatelé? Potom u žádosti o půjčku budete potřebovat úředně potvrzené daňové přiznání za předešlý rok. Také dodáte doklady ohledně oprávněné činnosti vašeho podnikání.
 • 5Dostavíte se na pobočku České spořitelny, kde podepíšete předem připravenou smlouvu.